poniedziałek, 12 grudnia 2011

Sim chodzący jak duch

Czy chcesz, żeby twój sim chodził jak duch? Po prostu piszesz kod "BOOLPROP TESTINGCHEATSENABLED TRUE" i z wciśniętym Shiftem klikasz na jakiś nagrobek - tą opcję:
Kolory Duchów

Pewnie niektórzy z was zastanawiali sie dlaczego wszystkie duchy nawiedzające domy waszych simów nie są tego samego koloru otóz zalezy to od przyczyny smierci sima :

Śmierć ze starości: Kiedy sim umrze ze straosci, jego duch będzie biały.
Porażenie elektryczne: Jesli sim umrze od porazenia prądem jego duch bedzie żółty i beda sie z niego sypaly iskry .
Spalenie: Kiedy sim umrze od spalenia go, jego duch bedzie czerwony i bedzie sie dymił.
Utonięcie: Kiedy sim sie utopi jego duch bedzie niebieski i bedzie zostawial po sobie kaluze.
Śmierć głodowa: Kiedy zaglodzimy naszego sima jego duch bedzie przezroczysty i bedzie wynosil jedzenie z lodówki.
Choroba:  Jesli sim umrze od ciezkiej choroby jego duch bedzie zielony.
Mordercze Muchy: Kiedy sima zabiją muchy jego duch bedzie fioletowy.
Śmierć ze strachu:  Kiedy sim umrze ze strachu jego duch  bedzie różowy.
Zmiażdżenie satelitą: Kiedy sima przygniecie satelita jego duch bedzie pomarańczowy.

Zjedzenie przez roślino-krowę: (z dodatkiem "Na studiach") twój duch będzie ciemnozielony. 
  

Simowa Śmierć - KodJeśli chcesz, by twój sim umarł, a brak ci czasu na "zabijanie" sima, po prostu w OTOCZENIU* w oknie kodów wpisujecie kod "BOOLPROP TESTINGCHEATSENABLED TRUE" a następnie wchodzisz do domu sima, którego chcesz zabić. Przyciskasz Shift i trzymając go przez cały czas, klikasz na sima. Potem, szukasz opcji "Spawn" a później "Rodney's Death Creator" - i tu wyskakuje ci nagrobek. Klikasz na ten nagrobek i wybierasz, jaką śmiercią umrze twój sim.

Kod na przenoszenie Simów

Kod ten, jest nie tylko potrzebny do przenoszenia simów, ale także inne rzeczy - np. możesz włożyć kanapę gdzie chcesz - w sima, w inny obiekt, na basen... W końcu sami się przekonacie! Według mnie jest to jeden z najlepszych i najpotrzebniejszych kodów. W oknie kodów wpisujemy "MOVEOBJECTS ON". Wpisz go, i przekonaj się o jego zaletach!
niedziela, 11 grudnia 2011

Dodatkowe Ubrania

Znudziły ci się twoje dotychczasowe ubrania? Jeśli chcesz, żeby do twojej kolekcji ubrań przy tworzeniu rodziny, doszły ubrania np. sprzątaczki, kościotrupa czy Mrocznego Kosiarza, albo ubrania pobrane, do okna kodów wpisujesz kod "BOOLPROP TESTINGCHEATSENABLED TRUE" (bez cudzysłowów). Następnie wejdz do tworzenia rodziny i napisz w tabelce imiona czy nazwa rodziny "N". Powinno wyjśc ci zawiadomienie. Jeśli nie wyszło, to znaczy że w czymś popełniłaś/łeś błąd. Może w wpisywaniu kodów? Mam nadzieje że pomogłam :P Jeśli tak, piszcie w komentarzach: Możecie też pisać o swoich problemach w grze - z chęcią wam pomogę.


Na Początek

 Pierwsze opisze wam podstawę - jak włączyć okno kodów. Kiedy już gra się załaduje, w otoczeniu, w domu czy na parceli wciskamy na klawiaturze: Shift Ctrl C. Wtedy pokazuje się okno do wpisywania kodów. Po wpisaniu HELP pokazują się wszystkie kody.